hm 950 DC-V/VI NanoPak


Yeni ısıyla çalışan  kapatma cihazı bu alanda kullanılan benzer cihazlara nazaran üstün özelliklere sahip olup, akıllı çalışma, kapsamlı sayısallaştırma, işlevsel olma kabiliyeti  ve süreklilik açısından endüstri 4.0’ ın ruhunu yansıtan niteliklerle donatılmıştır .

 NanoPak’ un tasarımı ödüllü Hawo’nun  Generation Easy serisi tasarımına dayanmaktadır. Bu  jenerasyon cihazı; emniyetle ilgili uygulamalara sıkı sıkıya bağlı kalırken, hastanelerde SPD(CSSD’ler) ve ameliyatlarda gerektiği şekilde; profesyonellik, estetik ve dayanıklılık itibariyle yüksek standartları karşılamak üzere tasarlamış bulunuyoruz.

NanoPak  paslanmaz çelikten mamul, aynı zamanda elmas siyahı,beyaz ve  orijinal turuncu renklerde imal edilmiştir:”Orijinal turuncu”; şirketin   ilk kuruluş yıllarında  ürettiği  ilk  Hawo kapatma cihazlarının rengini hatırlatmaktadır.

AppCtrl – Dokunmatik ekran
NanoPak ;  hawo’nun en güçlü ısıyla çalışan kapatma cihazıdır. Kapağın altında en son teknolojiye sahip  bir işlemci olup uzun bir süre en iyi sonuçların elde edilmesi mümkün kılınmıştır.  A 4,3 inçlik dokunmatik ekran ile enstrüman ve programlama fonksiyonlarını ekrana getiren AppCtrl kullanıcı uygulamaları ile birlikte  Linux çalışma sistemi makinenin çok basit bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

DocLink – İletişim
Yenilikçi  DocLink iletişim nodülü sayesinde  NanoPak yığın dokümantasyon sistemlerine kolaylıkla bağlanabilmektedir.  DocLink  USB A/B  ve RS 232 arayüzlere sahiptir. İlave Ethernet arayüzü  NanoPak’ u  şebekeye uyumlu hale getirir.

DataMatic – USB  Veri Transferi
DataMatic  teknolojisi sayesinde tüm veriler standart bir USB çubuğunda sürekli olarak depolanabilmektedir .

SizeMatic – Torba uzunluğunun belirlenmesi
NanoPak;  SizeMatic  fonksiyona sahip ilk döner katma cihazıdır.  Sterilizasyon torbalarının aşırı uzun ya da kısa olması  geçmişteki işlemden kaynaklanmaktadır, zira isteğe bağlu tarayıcı ve  SizeMatic ölçeği  cihaz uzunluğunun yüklenmesini sağlar. Optimum torba uzunluğu ardından otomatik olarak hesaplanır ve ekranda görünür.  Tüm normatif – emniyet marjları bu hesaplamada dikkate alınmış ve dahil edilmiştir 

IntelligentScan/Akıllı Tarama  – Programlama
NanoPak her zaman olduğu gibi bir tarayıcı ile kullanılabilmektedir. Verilerin girilmesi şimdi daha kolay ve güvenlidir . Hawo IntelligentScan/Akıllı tarama teknolojisiyle,  paketleme malzemeleri, baskı ve kişisel veriler gibi  tüm cihaz konfigürasyonlarını ve aynı zamanda önceki baskı sıralamalarını- PC yazılımı vasıtasıyla-  girebiliyorsunuz. Hawo IntelligentScan

FontMatic – Yazıcı
NanoPak‘ın yeni yazıcısı sadece gerekli test bilgilerini değil aynı zamanda barkotları da yazabilmektedir.  Baskı uygulaması yoluyla seçiminizi yapınız.  The FontMatic teknolojisi paketin büyüklüğüne göre yazı tipi boyutunu ayarlar.  hm 950 DC-VI Versiyonunda yeni ilave bir basma/yazma birimi  olup, çeşitli dillerle ( örneğin Çince) ve logolarla yazmak mümkündür.

SealPeak –  Kapatma  Dayanımı
Kapama/sızdırmazlık dikişi/yeri için ; denenmiş ve güvenilir Hawo SealPeak teknolojisi. Hawo SealPeak  kapatma dikişleri 12 mm (0,5 inç) genişliğinde olup, burada, tam ortasında,  “bariyer” olarak adlandırılan, dikiş ile birleşen   ve  yüksek dayanıklılığa sahip düz  bir kapatma  yeri mevcuttur:SealPeak.   Kapatma dayanımı  kenarlardan  SealPeak’ e doğru istikrarlı bir şekilde artmaktadır. Bu yumuşak uçların avantajı enstrümanların kenarları yırtmamasıdır, sadece  kenarları hafifçe deler ve  merkezde SealPeak tarafından tutulur. Bilahare,  SealPeak  kapatma dikişleri olağanüstü soyma özelliğine sahiptir ve soyma yönü kullanıcı tarafından dikkate alınmasa dahi  saçaklanmaz.Açıkçası,NanoPak tüm bilinen, kapatılabilir, önceden –imal edilmiş  steril bariyer sistemleri, kaplanmamış Tyvek ve aynı zamanda  poliofelin paketlerin kapatılması için çok uygundur.

ValiUp – Geçerliliğinin onaylanması
NanoPak; işlemin onaylanması (ValiUp) sürecinde optimum kapatma sıcaklığını belirlemek maksadıyla yeni- sistem- entegre fonksiyonuna uygun hale getirilmiştir.Bu yenilikçi araç ISO 11607-1 ve ISO 11607-2 (CEN ISO/TS 16775) uygulamalarına ilişkin Uluslararası Prensiplere uymaktadır.