Pak Pack Ltd; kimyasal ve biyolojik sterilizasyon endikatörünü tüm dünyada geliştirmeye ve imal etmeyi  amaçlayan Etigam BV Şirketinin bir ortağıdır.

Etigam 1981 yılında Kollanda’ da kurulmuş olan özel bir şirkettir. Yıllar boyunca, Etigam sterilizasyon endikatörleri alanında geniş kapsamlı bir deneyim ve uzmanlığa sahip olmuş ve müşterilerinin ihtiyacını çok iyi bir şekilde kavramıştır. İşine adanmışlık, kalite bilinci ve müşteri odaklılık Etigam’ ın kilit değerleridir. Etigam yaklaşık 70 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Ürün kalitesi, yenilik stratejisi ve müşteri odaklı politikası sayesinde, Etigram sterilizasyon endikatörleri alanında en önemli tedarikçilerden biri  haline gelmiş ve  önemli bir biyolojik endikatör tedarikçisi olmuştur. Şirket merkezi Apeldoorn, Hollanda’ da yerleşik olup, Toledo, Ohio’ da mukim merkezden ise Birleşik Devletler piyasasına hizmet verilmektedir.

Etigam Uluslararası Işınlama Derneği IIA üyesidir.

Ürün kalitesi ve kısa teslim süreleri ve bilahare müşteriye  mahsus çözüm yaratma becerisi müşterilerine karşı Etigram’ ın bu konuda önemli değerlerini oluşturmaktadır

Kalite Politikası:Etigam ISO 9001 kalite yönetim sistemini uygulamakta olup TÜV Nord tarafından yıllık değerlendirmeye tabi tutulmaktadır.

Müşterilerine her daim en yüksek kalitede hizmet sunabilmek amacıyla,  ‘süreç içi kontrol’ ve ‘nihai denetim prosedürleri’ Etigram’ ın iş sürecinde önemli bileşenlerini oluşturur.

Etigam standard ürünleri stoklarda mevcuttur. Etigam aynı zamanda müşterileri için özel ve sürekli bir tedarik zinciri sağlamak maksadıyla emniyet stoku da barındırmaktadır.

Endikatörler