Müşterinin taleplerine istinaden tasarlanan kapama kartlı gelişmiş esnek steril bariyer sistemleri 

Kapama kartlarımız cihazınızın nakliye ve dağıtım sırasında korunmasını sağlamak maksadıyla müşterinin isteği doğrultusunda tasarlanmıştır.

Kapama kartları tıbbi cihazların ve parçalarının steril ve bariyer özellikli ambalaj içerisinde emniyetli bir şekilde korunmasını sağlayacak uygun fiyatlı çözüm imkanı sunar.   

Oliver™ cihazın nakliye sırasında emniyetli bir şekilde korunmasını sağlamak üzere müşterinin talebi doğrultusunda açılmakta ve kıvrılmaktadır.

Isıl şekillendirilmiş tepsi ve kapak çözümleriyle karşılaştırıldığında, kapama kartları daha çabuk prototiplendirme, daha düşük işleme maliyetleri ve birim maliyetleri içerir. Kapama kartları aynı zamanda kapağın tepsiye kapatılmasına ilişkin süreci ortadan kaldırır .

Oliver™ müşterilerine aşağıdakileri sunmaktadır:

  • Maliyetsiz hızlı prototiplendirme
  • Tasarımda uzmanlık ve tasarım desteği
  • Geniş malzeme portföyü
  • Temiz oda /Kontrollü oda üretimi
  • ISO-13485 Kalite Sistemleri

 

Hedef Uygulamalar

Oliver™ steril bariyer çözümünün bir parçası olarak kapama kartı kullanan yüzlerce tıbbi cihaz ve parçalarına sahiptir.

Optimal uygulama ince profilli ve düşük ağırlıklı cihaz ve parçalarını içerir .

Sınırlamalar

Kapama kartları steril bariyer olarak ısıl şekillendirilmiş tepsi gerektiren çok sayıda cihaz için uygulanabilir nitelikte değildir .

Yüksek profilli ve/veya ağır cihazlar için, tepsiler daha iyi kenar desteği sağlar .

Ayrı elemanlara sahip  cihazlar genellikle tepsi tasarımları içerisinde daha kolay uyum sağlayabilir/ kendine yer bulabilir.

Karmaşık tasarıma sahip cihazlar; ısıl şekillendirilmiş tepsi ile sağlanabilen, esneyerek kilitlenen özelliğe ihtiyaç duyabilir.