Pak Pack tıbbi ürünler sanayine yönelik olarak film & lamine dönüştürücülerle çalışmaktadır.

Görevimiz; yüksek performansa yönelik artan taleplere cevap verecek  ve müşterilerimiz tasarruf etmesinin sağlayacak  filmleri sunmaktır .

Yüksek performanslı filmlerden ekonomik filmlere kadar, Pak Pack; doğrudan mühür kağıdı, kaplanmış kağıt Tyvek® diğer kağıt türleri itibariyle ortak ağına uyarlanmış esnek film türleri konusunda yardımcı olabilecektir.

Pak Pack ve ortakları aynı zamanda sizlere her tür lamine malzemeler sunmaktadır. Lamineler (baskılı ya da baskısız) özellikle eczacılıkla ilgili uygulamalar için olup, bariyer katmanı alüminyumlu şeffaf -olmayan lamineler, bariyer katmanı olarak metalleştirilmiş filmli şeffaf – olmayan lamineler  (PET ya da OPP) veya bariyerli ya da bariyersiz şeffaf lamineler şeklinde ya da diğer türlerde sunulmaktadır

Doğru tıbbi paketin güvenlik, güvenilirlik ve ambalajlama süreci, istenilen sterilizasyon metodu, transit test, hijyen ve raf ömrü gibi çeşitli yönleriyle fonksiyonel olması gerekir.

Pak Pack ve ortakları Cihaz  ve aynı zamanda üretim süreciniz için optimum paketi oluşturmak için size yardımcı olacaktır.

Pak Pack;

  • Tarifine göre film ve laminelerinizi bulmanıza
  • Mümkün olduğu ölçüde en optimize çözümü bulmanıza
  • Etkin tedarikçiler bulmanıza

 

Yardımcı olmaktadır