Pak Pack; ameliyat eldiveni, önlük, temizleme bezi, kateter ve iğne gibi bir defaya mahsus kullanılan tıbbi ürünlere yönelik esnek ambalaj maddeleri konusunda 25 yılık bir deneyime sahip ALL-WRAP® şirketinin ortağıdır

Pak Pack ve ALL-WRAP® deneyimlerine dayanarak en basitinden en zor projelerinize kadar mevcut ve yeni çözümler bulmak üzere sizlere hizmet verecek büyük bir kapasiteye sahiptir.

Standart makineden, tam otomatik üretim hattına kadar, tıbbi ya da eczacılıkla ya da alt bölümleriyle ilgili olsun ya da olmasın her bir müşterinin spesifik taleplerini göze alarak hemen hemen tüm talepleri karşılayabilecek seviyededir.

Üretim hattı ekiplerinin çalışma şartlarını daha da iyileştirmek amacıyla, ALL-WRAP® araştırmalarını ekipmanlarının ses seviyelerini düşürmeye odaklamış olup, bu bağlamda tüm ALL-WRAP® ambalaj makinelerinin en son versiyonları bu piyasada çalılan en sessiz makinelerdir.

Aynı şekilde, ambalaj malzemelerinde tasarrufa giderek imalat giderlerinin düşürülmesi maksadıyla, ALL-WRAP® ambalaj makineleri malzeme kaybına yol açmadan farklı kesme şekilleriyle torba üretmektedir.

Dünya piyasasında satış sonrası hizmetler itibariyle iyi tanınan kalitelerine eklenen bu özellikler dünyanın tıbbi cihazlar alanında faaliyet gösteren en büyük imalatçıları ve laboratuvarlarından oluşan müşterilerin şirkete sadakatle bağlılığını sağlamaktadır.

Makinelerin büyük bir kısmı 24/24 SAAT, 7/7 GÜN müşterilerin hizmetindedir.

Bu makinelerin uluslararası ünü ambalaj projelerinde başarıyla ve ciddi bir şekilde uygulanmasından ve onlara duyulan güvenden kaynaklanmaktadır.