Pak Pack  A&D Verpackungsmaschinenbau GmbH ‘ nin ortağıdır.

Bir ürünün geliştirilmesi için zamanını, enerjisini ve arzusunu tahsis eden birisi ambalajlama açısından da doğal olarak en yüksek kaliteyi talep edecektir. Burada A&D, güvenli, dayanıklı ve göze hoş gelen ambalaj malzemeleri için neyin gerekli olduğunu bilmekte olup, sizlere eşsiz çözümler sunmaktadır.

Şirketin desteği gerekli üretim hattını tarif etmekle başlamakta ve bunu sağlayarak devam etmektedir. İhtiyaç duyduğunuzda sizin tarafınızda olup, sizlere profesyonel danışmanlık, teknik bilgi ve kapsamlı hizmet vermek suretiyle desteklerini esirgememektedir. Orta ölçekli bir şirket olarak, size temas kurabileceğiniz çok sayıda güvenilir kişi, kısa sürede karar verme kanalları ve projelerin etkin bir şekilde sonuçlanabilmesi imkanları sunmaktadır.

Sağladığı ürünler en az sizinkiler kadar çok yönlüdür ve bu itibarla onlara ihtiyaç duyabileceğiniz kadar esnektir.

 

A&D modüler sistemi konfigürasyon açısından çık kolay olan münferit çözümler sunar.

Size mahsus ambalaj olanaklarının oluşturulmasının ve makine konsepti ve kalifikasyonun geliştirilmesinin yanı sıra sağladığı hizmetler aynı zamanda çalışması sırasında makinenize de destek sağlamaktadır.

Üretim şartlarının değiştirilmesine ilişkin esnek düzenlemeler çok basittir ve komplike değildir ve donanımı iyileştirilmesini sağlar. Makinenizle ilgili sorularınız kalifiye bakım ekibi tarafından cevaplanmaktadır. Aynı zamanda GMP şartlarına göre dokümantasyon ve kalifikasyon sağlanmaktadır.

 

On yıllar boyunca oluşan deneyim ve sağladıkları gelişme ihtiyaçlarınızın yerine getirilmesine yönelik etkin ambalaj hatlarının – en yüksek teknik desteğin sağlanmasını garanti etmektedir.